Vzlyk

28. února 2013 v 20:58 | Arvari |  Milý deníčku...
Tak si shrneme události posledních několika dní, shall we? Bude to velice stručné a jasné.

Bod jedna, v úterý jsem rezignovala a dala si dvě přihlášky na vysokou. Oboje peďák v Hradci, oboje na obory, co by mě vážně bavily. Mimochodem mají v předmětech věci jako tvůrčí psaní, stylistika a nakladatelská činnost. Najděte jeden způsob, jak mě líp nalákat. Nic? Já si myslím.

Bod dva, jako naschvál mi včera volali z jednoho z míst, kam jsem posílala životopis kvůli práci. Dneska jsem byla na pohovoru. Uvidí se, jak to dopadne. Jestli si mě pozvou ještě na druhý kolo. Sice tomu nevěřím, ale tak co už. Stejně je to přesně dle zákonů schválnosti.

Bod tři, už nikdy neřeknu ani PÍP proti ženskejm, kterejm z toho, že jsou doma s dětma, hrabe. Dneska jsem pět hodin hlídala svoji pětiletou sestřenku a myslela jsem, že mi hrábne taky. Všechno mě bolí. Hodinu a půl z těch pěti jsme uklízely. Ale zas na druhou stranu, uklízet chtěla ona. Víte proč? Aby udělala radost babičce. To je prostě... sladký.

Bod čtyři, můj psací blog se přemístil na novou adresu. Teď je to arvaripise.blogspot.com. Pokud jde o tenhle blog, no, prozatím zůstává. Zhruba tak dlouho, než mě tenhle server definitivně přestane bavit. Což nevím, kdy a jestli se stane, takže nepanikařte. Možná zájem ztratíte vy dřív než já.

Ehm, a to je nejspíš všechno. Tak díky za pozornost.

Já jdu tiše zemřít únavou...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 moon moon | Web | 28. února 2013 v 22:50 | Reagovat

pomaly ale isto sa kazdy presunie :D takze welcome aboard! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama