Tohle fakt není fér

18. ledna 2013 v 10:03 | Arvari |  Milý deníčku...
Abych to shrnula, prakticky už co sem teď zase začala cvičit, bolí mě pravá noha. Vnější strana, asi nějakej sval. Bolí to při určitejch skocích při dopadu, od včerejška už skoro i při chůzi. Mažu to, stahuju to, snažím se to držet v teple. Bolí to furt.

Zuzu povidala (ano, musela jsem jí to říct, jelikož se, samozřejmě, zajímala, na co potřebuju obinadlo, když jsem se po něm sháněla), že bych rozhodně měla přestat cvičit. Tak na dva tejdny.

Jasně, madam je na sportovní zranění nepochybně expert.

No dobře, možná má pravdu, že bych si měla dát pauzu a tu nohu nenamáhat. Jenže to já si, jak víme, dovolit prostě nemůžu. Ne, nemůžu nechat fyzičku jen tak padat další dva tejdny. Teď jsem tak tak měla na to, abych se v BR po jednom opakování W1 a W2 dostala na W3 a W4. Zejména ta čtyřka byla nehorázná makačka a svaly na prdeli mě bolí ještě teď. Dva tejdny by znamenaly další dávku bolesti a nutnost začít úplně od začátku. A na to já prostě nejsem ochotná přistoupit.

Ani omylem. Dokud to bolí jen tak, jak to bolí, prostě budu cvičit dál. Jen se budu snažit nahrazovat cviky, u kterých to bolí nejvíc. Jako včera, když jsem místo posledního running man dělala radši jen buttkicks, jelikož running man je na tu nohu naprosto vražednej cvik.

Jo, ale mimochodem, zdá se, že moje fyzička nespadla zdaleka tak, jak jsem předpokládala. Jelikož kardio zvládám zhruba na stejný úrovni, jako když jsem Phase 1 poprvý dokončovala. Prostě to zvládám. Zadejchaná, ale jo. A poslední suicides dokážu i nadále běhat v tempu Jillian. (A nejen to, včera jsem je dokonce i trochu 'předběhla', ehm...) Což není zrovna mírný tempo. A víte, kdy jsem poslední suicides POPRVÝ běžela v tempu? Když jsem dělala poslední kardio Phase 1.

Kdybych si na to troufala silově, zopakuju si jednou W3 a W4 a přejdu na Phase 2. Ale jak to tak vidím...

Asi by to nebyl tak docela nejlepší nápad.

Teda, uvidím, jak se tělo bude tvářit na dnešní W3. Ale mám loupej pocit, že to bude bolet...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama