Ehm, jak jen to...

15. ledna 2013 v 16:53 | Arvari |  Milý deníčku...
Vážně nevím, jak jsem se dostala k tomu, že tady na to tak nehorázně kašlu. Půlka ledna a třetí článek, to přece není normální. Přitom na psacím blogu je článků už tak trojnásobek, ještě tak zhruba stejně jich zaručeně bude. A tady nic.

Není to tak, že bych neměla co psát. Mně se prostě psát tak nějak nechce. Nemůžu se k tomu dokopat.

No, možná tak docela o čem ani nemám. Poslední dobou jsem asi tak, no...

Flákám cvičení. Jednou mi bylo blbě, pak jsem byla prostě líná, dneska mě prostě bolí hlava takovým způsobem, že mě v ní bodne a zamotá se ve chvíli, kdy se sehnu a zase narovnám při zvedání ponožky, takže fakt nemám JAK cvičit.

Pravda, včera jsem si mákla při cvičení a ještě při odhrabávání sněhu (což je práce na víc jak půl hodiny), ale to není omluva pro to, jak jsem na to kašlala do tý doby. Ne, vážně, včera jsem byla odhodlaná, říkala jsem si, že budu cvičit, jak jen můžu... A pink. Hlava.

Nemůžu se dokopat vlastně k ničemu, jen sedím u počítače a zabíjím dny. Něco málo napíšu (většinou tak kolem sedmi tisíc znaků, což je naprostá bída), přečtu po blozích pár článků, přidám pár komentářů... A den je pryč. Kdyby se to aspoň dalo vysvětlit tím, že si hraju Sims nebo cokoliv jinýho, ale ne. Já se prostě jen flákám.

Teda, přiznávám, nadělala jsem nějaký náušnice na fler a naházela tam starší, co jsem měla. Je to asi osmnáct novinek za pár dní, a to tu ještě osm párů čeká na nafocení. Výjimečně ne na to, až se dokopu, ale spíš na světelný podmínky. A ty poslední dny nebejvaj slavný.

Jo, kašlu prostě na všechno, ale naprosto. A ani nemám omluvu, proč to dělám. Prostě se mi na to kašlat asi chce.

Takže mě omluvte, jdu se flákat dál...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama