Day 07 – A song that reminds you of a certain event

5. října 2012 v 9:57 | Arvari |  Trocha kultůry
Vzhledem k nefunkčnosti mýho netu jsem se dost dlouho nevěnovala ani desetidenní challenge, což? No, vzhledem k tomu, že jsem si pár týdnů nepustila z netu žádnou písničku, se ani není čemu divit. Ale teď jsem zase pěkně zpátky a mám tu (teprve) sedmej den challenge, písničku, co mi připomíná nějakou událost.

Tohle je vlastně dost jednoduchý. Taru nejspíš pro změnu zase nepotěším, ale... No, pardon. XD

Dneska se to totiž zase týká Masters of Rock, konkrétně ročníku 2011. Na Coca-Cola Alfedus Music Stage (to je takový druhý, malý pódium, kde navečer hrávají míň známý český (a občas zahraniční) kapely. A loni, zrovna když na hlavní stage hráli Hammerfall, na druhý vystupovali Gate Crasher. Ti, co předtím v lednu dělali ve Zlíně předskokany Negative, ti, co se mi tam nesmírně zalíbili. Takže když jsem si pak vybírala mezi nima a Hammerfall, který jsem viděla dost možná už dvakrát a líbí se mi od nich především jeden song, měla jsem jasno dost rychle.

Ale nemyslete si, že písnička, co mi připomene tu událost, je od Gate Crasher. Ne, je od Hammerfall. Protože někdy během koncertu se Ondra (zpěvák Gate Crasher) rozhodl poděkovat fanouškům za to, že přišli na ně a nešli na Hammerfall. A abysme o ně tak úplně nepřišli, rozhodli se Gate Crasher zahrát nám něco i od nich. A tak poněkud přihřátým hlasem spustil...

"Srdce hoří, srdce hoří, hoří, hoří, hoří touhou, srdce hoří, srdce hoří, hoří, hoří, hoří touhou, srdce hoří, srdce hoří, hoří, hoří, hoří touhou, hoří pro ocel, srdce hořííí..."

Ehm.

A nejlepší je, že když jsme pak s Pinkí pomalu odcházely z areálu (kolem hlavního stanu koupit si na noc aspoň jednu malou lahev pití, který ve stanu jaksi došlo), Hammerfall se rozhodli, že je nejlepší čas zahrát nám přesně tu samou. I když, samozřejmě, s původním textem, že ano. Řehtaly jsme se ještě venku z areálu.

No, bez dalšího okecávání, song, co mi připomene nějakou událost, najdete pod perexem.Hammerfall - Hearts on Fire
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama