Červen 2011

No, víte, červen bejvá slabší

30. června 2011 v 23:36 | Arvari |  Milý deníčku...
Obecně léto ejvá u mě vždycky slabší. Nikdy se mi tak nějak nechce psát. Moc vedro. Jiná zábava. A tak.

Mimochodem, blbne mi B, takže se nedivte, kdyby někde v textu chybělo, a prostě si ho tam domyslete. Snažím se na tu klávesu trochu víc tlačit, ale znáte to. Zapomínám. Ale aspoň už zase neblbne mezerník. Zlatej mezerník, sakra. No, teď jsem na ni přitlačila trochu víc, tradičně to křuplo a už to možná pude. Takže asi zase nějakej bordel. Znáte to. Klávesnice na noteboocích. Je pod nima malá civilizace.

No, slíbila jsem vám něco jako novinky, no. Tak fajn.

První a ta největší je, že jsem sekla se školou. Prostě... konec. Nebavilo mě to. Nebylo to pro mě. A finština, kvůli který jsem tam šla, byla prostě totálně a naprosto k ničemu. Vážně neužitečná a pěkně mizerně učená. Když s váma rodilá mluvčí prakticky nikdy nemluví, takže ve finále i pitomý odpovědi ano/ne vás nejdřív napadnou ve druhým jazyce (protože tam s váma MLUVÍ), něco je špatně. A fakt vám to nemusí bejt líto. Pokud se chcete zeptat, co teda míním dělat, tak jít pracovat. A psát. A zkusit něco vydat. Prostě mám potřebu vzít vážně to psaní.

Ne, nedělám si iluze, že moje knížky se začnou prodávat, že začnu vydělávat miliony, že... whatever. Ale prostě se tomu potřebuju věnovat. A já to dokážu, fakt. Ale potřebuju... se nevěnovat škole. Tím spíš škole, která mě nebaví. Škole, na kterou psychicky prostě nemám.

A fakt vám to nemusí bejt líto.

Mimochodem, pro ty, co mě mají na facebooku, a snad by pochybovali... ten vztah tam není jen tak z legrace, jak to občas bejvá. To je prostě fakt. Jen tak pro upřesnění. To berte jako novinku číslo dvě.

Novinka číslo tři je, že zas píšu fanfiction. Juj. Špatná, že jsou o Mighty Boosh. Pokud neznáte, víc info zejtra. Možná. Jak se mi bude chtít. To už bude červenec. No, tak aspoň bude víc článků tam.

Hele, ale dvanáct za červen, to není TAK zlý, ne?

Zas dlouho nic, co?

29. června 2011 v 1:29 | Arvari |  Milý deníčku...
No, to víte... Tak nějak jsem se víc jak tejden pohybovala všude jen ne doma, většinu času ani nebyla na netu, prostě tak nějak nebyl ani čas sem cokoliv házet. A ani pořádně nevím, jestli se mi chce. Ono se totiž jaksi vlastně nic neděje. Nebo taky děje, ale že by se mi to chtělo pořádně psát...

No, možná zejtra. Uvidím. Tedy, technicky vzato dneska. Teď už je moc pozdě na to, abych se zpovídala. Pekelná kuchyně zrovna skončila, tak bych měla jít spát. Měla bych. Pustím si na dobrou noc pár songů z Mighty Boosh a zalezu si pěkně do postele.

I když nejsem zase tak extrémně ospalá. Ale tak... stejně.

Tak dobrou...

Rozchod pro sraby

24. června 2011 v 11:21 | Arvari |  Literární ambice
Berte to jako menší omluvu za to, že na to poslední dobou zas tak trochu kašlu... Prostě jedna nenápadná povídka.

Feťačka

16. června 2011 v 12:49 | Arvari |  Literární ambice
Dneska zase kapku depresivně... Ehm...

V řetězech

15. června 2011 v 18:29 | Arvari |  Tvůrčí záchvaty
Tákže, poslední dobou jsem sem cpala především povídky, pročež si říkám, jestli nepřišel čas hodit zase nějaký ten kroužkovaný výtvor (který je sice už notnou dobu v Galerii, ale tak co už, hodím o něm i článek).
Technicky vzato jsou to výtvory tři. Stejná technika - ztrojený Japanese 2-1. Jen prostě aplikovaný hned na několika špercích.
Jako obvykle platí, že když budete po nějaké z těch věcí toužit, klikněte na link pod nimi.
Jinak si užijte pokoukání...

Docela všední odpoledne

14. června 2011 v 21:10 | Arvari |  Literární ambice
Skoro jako jedna nedávná věc, ale přece jen trochu jinak...

Pan Nejsem Buzna

13. června 2011 v 18:09 | Arvari |  Literární ambice
A zase jedna, ehm... Malinko šokující povídka.

Zatracený bohém

12. června 2011 v 21:10 | Arvari |  Literární ambice
Život s lidmi, pro které jsou běžné každodenní záležitosti moc přízemní, nebývá jednoduchý...

Ehm, tak... ahoj?

11. června 2011 v 19:55 | Arvari |  Milý deníčku...
Jen si říkám, že jsem sem už nějak moc dlouho nic nenapsala. Teda ve smyslu toho správnýho psaní, toho psaní jak se mám, co dělám, jak mi zase hrabe...

Popravdě, ani teď se mi do toho extra nechce, ale už pár dní z toho mám tak nějak... dost mizernej pocit. I když nemám vůbec proč. I když je to vlastně jen moje věc. I když dost pravděpodobně radši čtete ty povídky než moje prázdný plky.

Takže, no, mám se dobře. Předpokládám, že se mám dobře. Jo, docela fajn. Poslední dobou píšu. Hodně píšu. Jste si asi všimli. Ale ne na finn. Jste si asi taky všimli. Tak trochu.

Je to fakt, co jsem doteď vždycky dokázala nějak překonat, ale teď už mě i docela zmáhá. Finn je všem ukradenej. Komentáře se tam prostě nedočkám. Tedy, dobře, pár se jich občas objeví, ale... Pár. To je to. A moje motivace kvůli tomu jde naprosto a definitivně do háje. K čemu budu mrhat... talentem (?) na něco, co se stejně nikdy nemůže vydat, když se lidi ani neobtěžují mi k tomu něco říct? To je přece zbytečný.

Neříkám, že definitivně končím. To by mě ani nenapadlo. Ale rozhodně se budu soustředit hlavně na všechno to okolo. Na povídky, fejetony, něco na ten způsob. A občas něco na finn. Ale nějaká ta kapitolovka ještě je v záloze. A v hlavě toho je hodně. Jen nemám vůli to napsat.

Možná zas za půl roku. Až nebudu mít inspiraci na povídky. Teď jí mám hodně. Až zbytečně moc. Kvanta námětů, co potřebují napsat. Takže... Se budu věnovat jim. Tečka.

Páni. Rozepsala jsem se mnohem víc, než jsem měla v plánu. Ale co. To už tak bejvá...

Kde přestává náhoda

7. června 2011 v 10:59 | Arvari |  Literární ambice
Zase tu máme jednu povídku...