Srpen 2010

Your persian eyes sparkle, your lips ruby blue...

26. srpna 2010 v 8:15 | Arvari |  Trocha kultůry
Víte, že jsem divná, dost divná. Líbí se mi věci, co jiným připadají směšný. Neřikám přímo vám, ale... Chápete.

Já bych vážně považovala za naprosto normální, že dlohovlasej chlap vyleze na pódium zpívat v... šatech? Ale takovejch krásnejch, fialovejch, úžasnej styl... Mně by to nepřišlo extra divný v reálu, na někoho je to moc i ve filmu.

Každopádně tu máme poměrně ucházejícího chlapa v nádhernym ohozu. A i přes text písničky se jmenuje... kupodivu Brian Slade. Dobře, vím, je to jen film. Ale tohle je prostě...

Věčná škoda, že ta písnička je tam jen tuhle jednu zkurvenou chvíli a není celá, protože i jen její část ji může elegantně řadit mezi jedny z mejch nejoblíbenějších z celýho filmu. A mimochodem, řekla bych, že to Jonathanovi celkem jde, ne?

Velvet Goldmine - Sebastian


Ten den vlastně začal docela fajn

20. srpna 2010 v 23:04 | Arvari |  Milý deníčku...
Vzbudila jsem se brzo, ale byla jsem docela odpočatá. Měla jsem kupodivu i dobrou náladu, poměrně, prostě už od rána.

A pak najednou klasika - flek před očima, další, další... Hm, fajn, postup jasnej. Místo horkýho kafe, na který jsem se těšila, udělat ledový, k snídani maximálně tak banán, okamžitě prášek. Pak zase ledový pití a mražený jahody. Cokoliv, abych zchladila hlavu a případný bolení jí zatrhla hned ze začátku. Bingo, migréna.

Takže nálada zase na bodu mrazu, otrávená, nemyslelo mi to... Den v háji. Víceméně.

Ten výraz 'fajn' se vlastně vztahuje jen na tu zhruba hodinku, než ta hlava začala bolet. To vlastně není moc fajn shrnutí.

I když občas to mělo i světlý chvilky. Ach, sunshinku, sunshinečku...

Zas jsem nějakou chvíli nenapsala nic srozumitelnýho, což?

18. srpna 2010 v 23:52 | Arvari |  Milý deníčku...
Ách, jak já nesnáším, když všechno řeknu už titulkem. Čověk pak tak nějak nemá co psát do článku. Ale tak... stane se. Asi si někdy nemůžu pomoct a musím napsat dlouhej, předlouhej titulek, jen abych pak mohla tři řádky žvanit o tom, jak je to pitomý, říct všechno už titulkem. Touhle dobou už to nejspíš budou čtyři. No, jak jsem řekla... Stane se.

Ne, nejsem blázen. Čistě hypoteticky, i kdybych byla, nejspíš si neuvědomím, že jsem, a tudíž vám budu tvrdit, že blázen nejsem. Takže asi sami posuďte, jestli mi hrabe nebo nehrabe. Nechávám to plně na vás.

Ale nejspíš bych měla jít spát. Už chvíli tady zívám a klížej se mi oči, ale tak nějak se mi nechce zvednout se a dojít k posteli, pročež... Tady pořád sedím, hledám na internetu blbiny a nudím se. A z nudy jsem vlastně taky začala psát tenhle článek.

Prostě, jako obvykle, se poslední dobou prakticky vůbec nic neděje. Nuda, nuda, nudááá...

Tedy, pokud nepočítáte to, že jsem konečně znova udělala dva náramky, co si ode mě před časem vzala babička, ale já je byla líná stahovat z Fleru. Trochu divná logika, uznávám, místo pěti minut, co by zabralo je odtamtud z nabídky vyhodit, strávit pár hodin jejich znovupletením, ale... No, to jsem prostě já. Taky by tam, přirozeně, nebyly nikde k nalezení. Takže bych byla proti sobě, kdyby někdo chtěl něco podobnýho, takže... No, to už je fuk. Hotovo, dopleteno, konečně se vrhnu zase na nějakou novinku. Možná. Uvidím.

A taky bych se mohla zase trochu pořádně vrhnout na psaní. Zas mi všechno dochází.

Ale teď už fakt spát. Kurva, to je zas dlouhej článek...

A tenhle je na chvíli poslední...

13. srpna 2010 v 11:45 | Arvari |  Tvůrčí záchvaty
Nejspíš si touhle dobou už říkáte, co mě to zase raflo. No, já se vám nedivím, říkám si to sama... Tohle je prozatím poslední ze série 'krystalových' náramků. Ovšem z větší části prostě proto, že na další prostě nemám tři dost kontrastní odstíny jedné barvy. A na nákup asi nijak zvlášť brzo nepůjdu. Takže juk juk. A mimochodem, jako vždycky ho najdete na FLERU.

A tentokrát zas dva...

11. srpna 2010 v 13:07 | Arvari |  Tvůrčí záchvaty
Pořád to samý, nečekejte nic novýho. Řekla jsem, že jich bude víc. Zelená verze už je na fleru, šedá verze dorazí s nejvyšší pravděpodobností zítra. Ale vy tu máte obě najednou, když už ty fotky teda mám... Tak jukněte, pokud chcete...

Neříkejte, že jsem vás nevarovala

10. srpna 2010 v 13:50 | Arvari |  Tvůrčí záchvaty
Jak jsem se před pár dny zmiňovala, mám jeden vzor, co se mi svým způsobem fakt líbí, a ten vzor míním vyrobit v několika barvách. Dneska je to červená. (Vážně, čekal snad někdo, že JÁ si červenou verzi odpustím?) A ano, zase je i na fleru...

A máme tu další novinku

8. srpna 2010 v 22:23 | Arvari |  Tvůrčí záchvaty
Snad se vám tenhle vzor zalíbí i navzdory tomu, že je víceméně extrémně jednoduchej a obecně nic extra. Ale mě zaujal, napadla mě takováhle kombinace barev... A proč vlastně doufám, že se vám zalíbí? Zaujal mě natolik, že se s ním setkáte ještě několikrát. Asi tak čtyřikrát. Prozatím.

A jako poslední dobou většinou, i tenhle si to namířil na FLER.

Abyste viděli, že taky nejsem neomylná...

7. srpna 2010 v 17:56 | Arvari |  Tvůrčí záchvaty
Jo, říkám to bez mučení, tenhle se mi právě nepovedl. Dokonce vůbec nepovedl. Je dost hroznej. Kostrbatej. Prostě nic extra. Na fleru teda je, ale nepočítám s tím, že se někomu bude líbit. Ale tak co. Tak se na to teda podívejte...

Já ale jedu, co?

4. srpna 2010 v 21:43 | Arvari |  Tvůrčí záchvaty
Další náramek, a kupodivu ho zase můžete najít na fleru. I když je mi jasný, že nikdo z vás si tam nic kupovat nepůjde. Ne, že bych vám to měla za zlý, sama jsem bez peněz, takže bych za to ty prachy nedala. Ehm, takže se podívejte na novinku... A bacha, dneska je to trochu divočejší.

Slíbila jsem vám náramek?

3. srpna 2010 v 10:47 | Arvari |  Tvůrčí záchvaty
Tak tady je. Pamatujete, jak jsem nedávno házela ten jeden, co po dlouhé době mířil na fler? Tak tohle je to samé v bleděmodrém, lépe řečeno žluto-oranžovo-červeném. Ale co to budu zbytečně dlouho protahovat, podívejte se sami...