Červenec 2010

A pro Lorraine

29. července 2010 v 9:06 | Arvari |  Tvůrčí záchvaty
Jestli se vám zdá, že poslední dobou skoro jen motám náramky... Máte pravdu. Pokud se vám zdá, že motám skoro jen pro lidi, co znám... Máte taky pravdu. Dnešní zadání znělo 'finská a švédská vlajka'. Takže abych nezdržovala...

Že by další novinka?

25. července 2010 v 13:16 | Arvari |  Tvůrčí záchvaty
No, už to tak asi vypadá. Dneska jsem se dokopala dokončit jeden z DLOOOUHO rozpracovaných náramků, pročež tu máte můj nejnovější náramkový počin. Ale pozor, tentokrát není na objednávku, pročež je k nalezení i na fleru. Aspoň jeden po době, co?

Pro hattu

24. července 2010 v 19:11 | Arvari |  Tvůrčí záchvaty
Tak pokračujeme v náramcích 'na zakázku'. Hatta projevila přání o cokoliv duhového. No, vylezlo z toho tohle...

Tři náramky Štefimu...

23. července 2010 v 19:12 | Arvari |  Tvůrčí záchvaty
Aneb zase jednou na zakázku. A kdo zná Štefiho, ten se zadání ani moc nediví, že? Takže bez dalšího zdržování...

Arvari hlásí návrat!

23. července 2010 v 8:59 | Arvari |  Milý deníčku...
Arvari si užila MoR (pivo měli dobré, muziku taky) a teď je zase v plné síle zpátky doma. Tedy, v plné síle právě ne, jelikož jestli jí těch pár dní pryč něco vyloženě nechybělo, byl to její pokoj, kde je většinu dne málem větší vedro než venku, pročež momentálně je Arvari docela vycucnutá tím teplem... A dneska ji pro změnu ráno vzbudila bouřka, a i když pak ještě usnula, pořád se necejtí až tak odpočatá, jak by ráda.

Arvati, mimochodem, taky konečně viděla Velvet Goldmine. A moc se jí to líbilo. Vážně hodně moc se jí to líbilo. Až na to, že stále zastává názor, že Curt a Brian měli zůstat spolu. Oni se k sobě prostě TAK hodí!

Ehm, a Arvari, jaksi, je přijatá na finštinu i dánštinu. Tádydádydá...

Mějte se tu...

11. července 2010 v 10:10 | Arvari |  Milý deníčku...
...já mizím. Ke kámošce a od ní pak na MoR. Zajímavý, pořád byl za takovou dobu... A najednou tam ve středu jedu. Vážně zajímavý.

Nebojte, na kapitolách pro finn to naprosto nic nemění, všechno jsem nastavila, dokonce i jeden one-shotek jsem vám tam mile vrazila, takže budete mít co číst.

Takže se mějte a přejte mi, abych si to užila. Loučí se vaše

~Arvari

Romeo & Juliet

10. července 2010 v 21:51 | Arvari |  Trocha kultůry
Znáte to? Možná je to jen můj soukromej dojem, ale tohle je prostě... klasika. Pro mě. Ani nepočítám, kolikrát jsem tohle video vlastně už viděla. Průběžně. Znám ho už dost možná čtyři roky. Docela dost, nezdá se vám?

Pro mě je to klasika mezi všema těma videama, co se o Negative dělaj. Je to slashový, svým způsobem. Spousta starejch dobrejch Negative, spousta starýho dobrýho líbání (málem bych už zapomněla, že to kdy dělali, PROBOHA!), plno roztomilýho Christuse, dokonale slečinkovatýho Jonneho, ujetýho Anttiho, Larryho s kudrlinkama a Jaye s Nakkim... prostě tak nenápadnejch, jako obvykle bejvaj, no, s tim nic nenadělám.

A písnička, která to celý doprovází, je Romeo and Juliet od White Flame, a nezpívá ji nikdo jiný, než můj nedávný objev Zacky Nite.

Tak se posaďte a užívejte si starých Negative, co jste možná taky milovali...


The Saturnettes

7. července 2010 v 12:29 | Arvari |  Mr. Wilde
Jsem s tím představováním skupin hodně otravná? No, pokud si všímáte, v jaké je tohle rubrice, nejspíš vám už došlo, ČÍ je tohle zas nový projekt. A dost možná už se válíte pod stolem smíchy. Nebo zoufalstvím mlátíte hlavou do stolu.

Dle MYSPACE: The Saturnettes je finské alternativní rockové duo, sestávající z Janna (narozen 1982) jakožto zpěváka, kytaristy a hráče na další nástroje a jeho sestry Joan (narozena 1984) jakožto baskytaristy, klávesáka a doprovodného zpěvu. Hudba skupiny je ovlivněna popem šedesátých let  (The Beatles, The Monkees, The Velvet Underground) spolu s glam rockem sedmdesátých let (David Bowie, T-Rex) a noise popem osmdesátých let (The Jesus & Mary Chain).

Takže, vážení, děste se. Wilde & Wilde jsou tu.

To mi vážně chybělo...

May

6. července 2010 v 12:31 | Arvari |  Trocha kultůry
Dobře, já vím, co chvíli takhle něco najdu, drží mě to pár dní, maximálně týdnů, a pak na to zase zapomínám, prostě jsem taková. Nestalo se to maximálně tak HIM (vydrželi rok), Negative (dobře dva a čtvrt roku, přesně do patnáctého ledna 2008) a Wildíkovi (od roku 2007 jen povrchně, pak plnej zásah ve chvíli, kdy jsem hledala něco, co mi nahradí Negative, a vzpomněla si na toho potrhlýho týpka, co měl paví peří a velmi dojemně zpíval o skořici). Stalo se to Private Line (možná náhražka číslo jedna, žalostně selhala), stalo se to SnoWhite (a ne proto, že si Christus sbalil kufry, ale proto, že se kolem nich prostě nic nedělo), stalo se to Reflexion (mám ráda jen jejich první album, ach, promiň, rudovlásku!) stalo se to i pár dalším, na které si tak nějak nemůžu vzpomenout.

Každopádně tu máme další skupinu, kterou už tak dva dny nemůžu dost dobře vypnout...

Jak už název článku napovídá, jmenují se May. Je to skupina složená z trosek bývalých The Fatal Kiss (je to těžký, když vám zdrhne půlka skupiny, Wildí by mohl vyprávět). Jejich zpěvák je nehorázně sladký klučina, co si říká Zacky Nite (nebo Night, pod tím jménem vystupoval dřív, ale momentálně to vypadá na menší změnu pseudonymu do více 'kůl' podoby). A myslím, že když se podíváte na fotky, postřehnete skutečnost, že bubeník není nikdo jiný než Wildího dlouholetý bubeník Tender Rexx a kytaristou Wildího ne tak dlouholetý kytarista Robin Savage. Ne, vážně nemyslím, že by přímo zběhli, spíš půjde o nenápadný další projekt. Utéct Wildovi by si přece nedovolili. A když může mít miliardu projektů on, že...

No, nejspíš bych už měla držet zobák a tu skupinu vám ukázat, co? No, budiž, takže tu máte jejich MYSPACE.

A pokud se vám nezalíbí... Pardon. Mně ano.

Dvě náramkové novinky

2. července 2010 v 14:51 | Arvari |  Tvůrčí záchvaty
Dělala jsem je na přání na prodej, takže si je radši nedávejte na seznam 'chci'. I když, to se asi beztak nestane. Další fotky náramků jsou na FLERU, kde se můžete kouknout i na jinak nedávno přefocovaný zbytek, jak už jsem říkala...