Únor 2010

Pod psa

26. února 2010 v 8:30 | Arvari |  Milý deníčku...
A naprosto bez nálady.
Nebudu vám vysvětlovat proč, bylo by to na dlouho a bylo by to zbytečný. Prostě mám mizernou náladu. Kdybyste věděli, jak mi ji spravit, budu vám nesmírně vděčná.
...
Fajn, já se přiznám. Hodila jsem Story, takže... Comments, anyone?
Jo, a dneska jdu zase bruslit. Jdu zkusit svoje nové dámské brusle, co mi včera dorazily. A jestli jsem si něco nezlomila minule, teď se mi to kvůli těm blbejm zoubkům nepohybně povede. Známe mě.
No nic, jdu si uvařit ranní kafe a doufat, že mi zažene zkurvenou bolest hlavy... Takže si užijte víkend beze mě. Vaše

~Arvari

Mám dvě zprávy

24. února 2010 v 21:13 | Arvari |  Aktuální myšlenka
Zcela překvapivě je jedna dobrá, druhá špatná.
Dobrá - patrně jsem se zbavila závislosti na kafi.
Špatná - zařídila jsem si závislost na zelenym čaji.
Když se daří...

Pfůůů...

24. února 2010 v 11:39 | Arvari |  Aktuální myšlenka
Ne, to nic. Ignorujte mě. Nějak dneska nemám dobrou náladu. To, že jsem chtěla psát Story a ani na to nehmátla, mi na ní nijak nepřidává. Neskutečně ráda bych zůstala doma, ale...
Ne. Mizím do školy. Bohužel. Ach jo...

Co to zas VITTU...

23. února 2010 v 10:30 | Arvari |  Aktuální myšlenka
Ne, fakt, myslela jsem, že to přejde. Že to prostě přestane dělat. Nepřestalo.
Vidím všechny blogy zarovnaný na střed. Dělá to Mozilla. Dělá to Opera. Explorer jsem nezkoušela, ale řekněte mi, proč ten by to dělat neměl.
Nevidím tak zarovnaný články jen tady, kde jsem je tak nastavila, vidím tak jen všechny ostatní, aby nedošlo k omylu. Na druhou stranu, tady vidím komentáře zarovnaný normálně, kdežto jinde jsou na střed. Stejně tak nadpisy a všechno.
Nechápu to, totálně to nechápu, a to mě na tom sere nejvíc...

Hi, darlings...

22. února 2010 v 8:56 | Arvari |  Milý deníčku...
Tak tady máme pro změnu pondělí. Kupodivu nemám až tak špatnou náladu, jak by někdo mohl čekat. Vlastně mám náladu docela dobrou.
Ne, to neznamená, že se těším do školy, bude tam extrémní nuda (zejména když máme čtyři hodiny jednoho a toho samýho chlapa), s tím počítám, ale na druhou stranu se třeba dostanu ke psaní... Chtěla bych, fakt bych chtěla.
Taky bych se asi měla (chtěla) zase vrhnout na Story, o který jsem si původně myslela, že se k ní vrátím už včera, po víkendu. No, nějak to nevyšlo. A já si nejsem jistá, jestli se mi chce pořádně něco vymejšlet. Kouknu na to odpoledne a třeba ze mě zas něco vypadne... (Ehm, Glen? Tommi tam bude kapku za blbce. Pardon...)
A jak tak na ten článek koukám, asi bych s tou svojí grafomanií měla začít něco dělat. Je to už docela neúnosný...
Pročež se urychleně loučí vaše

~Arvari

Tak teda jo, no...

21. února 2010 v 19:05 | Arvari |  Milý deníčku...
Takže pro úvod, bruslení jsem přežila. Jak vám očividně došlo, když píšu. Jsem MACHR. A ve finále jsem byla bruslit nejen v pátek, ale i v sobotu...
A díky těm dvěma dnům jsem učinila jisté rozhodnutí. Kašlu na tátovy brusle, který sice nemaj zoubky, ale moje noha se do nich na šířku prostě ani za zlatý prase NEVEJDE, pročež ve chvíli, kdy je pořádně utáhnu, mám do pěti minut nehorázný křeče v nohou. Ne, to vážně nemá cenu. A jediný dostupný brusličky, myslím cenově dostupný, jsou... dámský. Dámský krasobrusle, bílý se zoubkama. Klasika. Ale vím, že nebudou tlačit. Ale taky vím, že se na nich zabiju. Nejsem Johnny!
No, to je jedno. Druhá novinka. Sehnala jsem kalhoty, docela mi padnou, jsou čistě černý (nemám ráda...) a byly docela laciný, takže... No, prostě mám kalhoty, finito.
A utratila jsem pomalu dvě kila za čaje. Zelenej jednonálevovej, zelenej vícenálevovej, zelenej jasmínovej vícenálevovej. Na palici. Přijdu si jak magor.
A mám docela chuť na ten jasmínovej.
Omluvte mě.

~Arvari

P.S. Víte, že mě to zrovna moc nebaví, házet na finn, když to nikdo nekomentuje? To je jen taková technická, samozřejmě tím vůbec nic nenaznačuju. Zejména ne to, že přestanu házet, když se těch komentářů nedočkám, protože to bych na sebe byla fakt nasraná...

Asi už jsem otravná, co?

18. února 2010 v 18:38 | Arvari |  Milý deníčku...
No, měli bystě pochopit, že Arvari se prostě žádným způsobem nezbavíte.
Ne, to nic, ignorujte mě. Asi jsem se sjela zelenym čajem s jasmínem. Ale zas byl kurva, kurva dobrej.
A zejtra mám docela dost věcí, co musím udělat.
Za prvé, pokusit se sehnat kalhoty, jelikož moje jediný džíny se začaly prošoupávat. Jo, jsem extrémně nadšená, že budu muset vyhazovat prachy, ale hádám, že v džínech s dírou v rozkroku přeci jen chodit nemůžu...
Za druhé, dojít si pro novej čaj. Potřebuju novej čaj. Docházej mi oba. A ačkoliv mi tedy bude jedna plechovka doručena, můžu si pro nějakej ten čaj do čajky skočit, no ne?
A za třetí, na co se teda hodně těším, je... jít si zabruslit! Na krásnejch PÁNSKEJCH bruslích BEZ ZOUBKŮ. Ach, ano. Arvari nesnáší zoubky. Teda, snáší. Když je má na bruslích třeba... Johnny! Ale ne když je má Arvari. Jelikož Arvari se o ně prakticky vždycky co? Zabije...
No, doufejme, že se nezabije i tak, vzhledem k tomu, jak dlouho na bruslích vůbec nestála. Tak jí držte palce.
Vaše milovaná

~Arvari

Citáty nemám zvlášť v lásce, ale...

17. února 2010 v 21:09 | Arvari |  Aktuální myšlenka
"The pure and simple truth is rarely pure and never simple" - Oscar Wilde

Jaká je pravděpodobnost...

17. února 2010 v 9:05 | Arvari |  Aktuální myšlenka
... že si pět krasobruslařů okupujících první místa rozbije při volný jízdě hubu a Johnny to vyhraje?
Asi dost malá, předpokládám.
Kurva, ale TAK nízký hodnocení si prostě nezasloužil. Jenže oni si na něm holt museli něco najít.
Chudák teploušek...

Jsem sobecká, zbabělá mrcha...

16. února 2010 v 8:17 | Arvari |  Aktuální myšlenka
Jak jinak mi vysvětlíte, že jsem ublížila jednomu z mála lidí, na kterejch mi záleželo, ale hlavně kterejm kdy vážně záleželo NA MNĚ?
Jsem kráva, parádní kráva...