Veskrze úspěšný den

10. prosince 2008 v 17:26 | Arvari |  Milý deníčku...
Ehm... To byla ironie.

Za prvé... Angličtina. Zkoušení z maturitního tématu... Dva plus. Hodila by se jednička, ale nestěžovala bych si... kdyby ten kluk přede mnou neříkal zhruba to samý a zhruba stejně a nedostal za to jedna mínus.
Za druhé... Matika. No dobře, to nebyl takovej děs, jak bych očekávala. Trojka by z toho mohla vylízt, třeba možná i dvojka... Což by mé ambice naplnilo více než stonásobně. Vlastně mám zaručeně blbě jen jedinej příklad. Jen je to ten nejvíc bodovanej, což je ovšem nepodstatný a snadno opomenutelný detailek...
Za třetí... Fránina. V pondělí, když jsem byla v tom divadle, se psala kompozice. A co udělala učitelka dneska, poprvé, když mě od tý doby viděla? Dala mi to dopsat. KOMPOZICI. Takže fráninu, ve který lítám i s libovolně dlouhou přípravou, jsem musela psát bez toho, abych se na to předtím třeba jen podívala. Tohle bude ještě legrace. No, mělo to jednu výhodu. Ta blbka mě šoupla na chodbu na okno. A vzhledem k tomu, že má slovní zásoba je mizivá... Viva la wap!
Ehm, a za čtvrté... První světová válka. Tři stránky formátu A4, písmo Arial, velikost deset. Pomineme skutečnost, že ta desítka je velká jako Timesy dvanáctka, ano?
Mám blbej pocit, že ze spánku si budu odříkávat bitvy.
Marna, Tannenberg, Gorlice, Gallipoli, Ypres...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama