Kjuííík!

15. prosince 2008 v 18:06 | Arvari |  Milý deníčku...
To nic, to je jen citoslovce nervového zhroucení. Právě jsem ho vymyslela. Šikovná já.

Milý deníčku...
To je ale blbej začátek, tak znova.
Ehm, prostě...
Dneska jsem se nechávala zkoušet z dějepisu. A řekla bych, že na to, že jsem si to před hodinou jednou přečetla, je šestnáct bodů z šestnácti docela dobrej výsledek. Zapomněla bych dodat, že to bylo z písemky, ze který mám dvacet bodů z dvaceti. Šikovná já!
Ale... Pak taky nešikovná já. Byla jsem zkoušená z filosofie. Mám za dvě, což je u Čejchana exkluzivní výsledek. Jen nevím za co, protože jsem mu řekla skoro úplně všechno, co chtěl slyšet. Jen tak trošku vlastními slovy. Aha. Tím to bude, co?
Taky jsem byla v knihovně. Šla jsem si pro DVĚ knížky. Odnášela jsem si čtyři. Protože cestou jsem se rozhodla, že krom povinných knížek Markéta Lazarová a Spalovač mrtvol si udělám radost a půjčím si ještě Autobus sebevrahů (sakra, jsem já to dneska optimistická!), načež mi bylo v knihovně sděleno, že mi dorazil rezervovaný pátý díl Zaklínače. A ten je dlouhej jako ty čtyři předchozí dohromady!
A na semináři jsem úspěšně psala úvahu o tom, kterak žijeme v jeskyni. Úvaha na filosofii. Teď ji musím přepsat a vytisknout, načež musím napsat práci (přesně tak, PRÁCI!) na literaturu a film. A pokud možno to stihnout do House. No... Abych na tom zapracovala, co?
Mno... Tak já jdu.
Mějte se.
A držte mi palce. Prosím...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aina Aina | 15. prosince 2008 v 18:59 | Reagovat

Já chci taky autobus sebevrahů!! U nás v knihovně ho nemají :-(

2 Arvari Arvari | E-mail | 15. prosince 2008 v 22:12 | Reagovat

Neboj, však ho časem seženeš... XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama