Že se ještě divim...

20. června 2008 v 21:29 | Arvari |  Milý deníčku...
Čemu? No Windowsu přece...

Dneska ráno se moje Vista rozhodla, že si přeje nainstalovat aktualizace. Samozřejmě ihned a bezpodmínečně. Strávila tím hodinu. Večer jsem aktualizace odinstalovala, protože Windows Vista si stáhl jednu jistou nekompatibilní s Windowsem Vista. No, důsledkem této aktualizace byla naprostá nefunkčnost internetového připojení. Pápá, aktualizace. Ale proč se divím. Ten systém vymyslel CHLAP. A vydělává miliony na blbosti lidí, co si naivně myslí, že JIM Windows bude fungovat správně...
Ale udělala jsem si dneska i radost. Tedy jinou než odinstalování aktualizace Windows Vista. Koupila jsem si (za penízky k narozeninám) prstýnek z chirurgický oceli. Je na něm okouzlující díra ve tvaru pavouka. Vlastně dvou pavouků, abych byla přesná. Ten prstýnek se mi neskonale líbí a opravdu, opravdu mi udělal radost.
Krom toho jsem konečně koupila Pinkí dárek za maturitu. Prstýnek z chirurgický oceli...
A byla jsem u kadeřnice. Z mé doposud Kylmänenovské červené (bože, kde jsou ty časy?) se náhle stala červená Janna Wilda. Přesně ta, kterou měl nějakou chvíli na polovině hlavy. Můj BOŽE. Již nevypadám jako cherry rajčátko. Teď vypadám jako ŘEDKVIČKA!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama