Opravdu se mi daří

11. června 2008 v 15:39 | Arvari |  Milý deníčku...
A to není ironie. Fakt ne. Je to až podezřelý.

Z poslední písemky z chemie jsem dostala za jedna. Moje známky tudíž byly 2, 2, 1, 1. Nechala jsem si napsat dvojku. Kriste, ještě se nervovat soutěžením o jedničku. Vždyť moje ambice na začátku tohoto pololetí byly NEPROLETĚT! A najednou dva.
Na angličtině jsem přímo ukázkově zvládla asi desetiminutové vyprávění o Anglii. V rámci natahování jsem byla nucena zmínit McLaren a Hamiltona. Ble. Až si říkám, jestli mi ta jednička za to stála. No, celkem taky za jedna, zase po douhé době dvojek.
Až si říkám, co přijde dál. Je několik možností. Můžu zjistit, že jsem totálně zvorala ZSV a dostanu za dva (není to špatná známka, ale jednička je lepší). Můžu zítra zvorat písemku z dějáku (na kterou bych se právě teď měla učit). Učitel biologie mi může v pátek oznámit, že tři známky (klasifikační minimum) mu pro mlou klasifikaci nestačí a že mě neklasifikuje. Popřípadě že mi známka vychází nerozhodná a já se budu muset ještě jednou utkat s genetikou. I když, to by mi nevadilo. Já jí totiž i rozumím. Každý z těch scénářů se mi nezdá úplně pravděpodobný.
Takže útok přijde odjinud. Asi bych si měla krýt záda...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama