To bude ale průs...

10. dubna 2008 v 22:43 | Arvari |  Milý deníčku...
...švih.

Co? No ta chemie. A taky fyzika, ale ta je jen vedlejší problém. No co, nad tou se nestresuju. Jsem zvyklá rvát se o to, abych vůbec dostala trojku. No, tak třeba to nebude až takový problém. Mám tam slušnej základ, tak by se to mohlo nějak jako... vyrovnat?
Ale chemie mi vážně dělá starosti. Chci říct, učím se to. A všecko to vím. Pravda, učila jsem se už na zkoušení, takže něco v hlavě mi zaručeně uvízlo. Ale když jsem dneska viděla kamarádku, co chemii ovládá víc než dobře, jak se učí i ve škole... Pravda číslo dvě, ona byla zkoušená dávno, takže se na to od té doby ani nemrkla, kdežto já jo. Ale stejně se mi to zdá nepravděpodobné, že by byla právě CHEMIE tak snadná. A pro mě!
Mimochodem, do pondělka nečekejte žádné aktuality. Jsem jedním z těch šťastlivců, co mají lístek na Pagan fest. Takže se nemůžu dočkat, až zas uvidím... Korpiklaani. A Ensiferum. Z nich tedy především božského Petriho. Kurva. Nemůžu se dočkat. Sice se domů vrátím mrtvá a v pondělí nepůjdu do školy, ale upřímně, vadí to?
Užijte si tu beze mě. Pak podám zprávu. Já vím, nenapsala jsem ještě ani o Norther. Vyčkejte. Až budu mít čas, jistě se k tomu dostanu. Tak tedy zatím. Vaše
~Arvari~
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama