Stanu se vrahem

17. dubna 2008 v 14:06 | Arvari |  Milý deníčku...
Můžu?

Jde o tohle. Ten chlap. Učitel autoškoly. Občas je hysteričtější než moje matka. A to jsem nemyslela, že je něco takovýho vůbec možný. (Mami, pokud to čteš, říkej si, že je to NADSÁZKA, ano?)
No, takže. Hodinu jedete dobře. Pak uděláte jednu chybu. Seřve vás jako fakana. A už se to veze a chyby se nabalujou... Jak taky jinak? Stejně tak parkování. Dvakrát zacouvete dobře. Potřetí uděláte chybu a jste neschopný a blbý a... ne, to neříká. Ale dává to VELMI jasně najevo. Kokot jeden. No, a samozřejmě vás tímhle znervózní tak, že chyb je ještě víc.
A na konci vám sdělí, že k sobě nejste dostatečně kritičtí. Kladu si jedinu otázku.
Jak pozná, že k sobě člověk není dostatečně kritický? Protože po každé chybičce netluče hlavou o volant, nerve si vlasy a neječí 'Já jsem tak blbej, já jsem tak blbej!'?
Ne, tohle mi prostě do hlavy nejde. Když se není schopen srovnat s tím, že se to ty lidi UČEJ a tudíž logicky dělají CHYBY, proč tuhle práci vůbec začal dělat? Tímhle maximálně způsobí, že až ten řidičák dostanu, uklidím ho do peněženky a na auto stejně nehmátnu. Tedy, pokud ho dostanu, že?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nias Nias | 18. dubna 2008 v 1:33 | Reagovat

ber to takhle..pri zkousce te nebude hodnotit ucitel..ale inspektor. budes mit nervozniho inspektora? pak je to vazne zly.no budu drzet palce.

2 Arvari Arvari | E-mail | 18. dubna 2008 v 6:30 | Reagovat

Ne, inspektor si bude povídat s učitelem. Nebo, pokud budu mít štěstí, si inspektor bude potřebovat něco zařídit a moje jízda bude trvat čtvrt hodiny. Se stalo jednomu spolužákovi... XD Ale dík za povzbuzení... =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama