Já uklízím

16. dubna 2008 v 17:11 | Arvari |  Milý deníčku...
Já se TVÁŘÍM že uklízím, abych byla upřímná.

Mno, a abych byla upřímná především k sobě, tak dělám cokoliv jen proto, abych se nemusela pustit do úklidu. A to by ho tenhle pokoj už akutně potřeboval.
Dneska jsem se ve škole celej den spokojeně flákala. Jo, je to nádhera, když člověk už byl zkoušenej z chemie i z dějáku. Plus zítra nemůžu bejt zkoušená z literatury... Prostě pohoda.
No jo, ale pohoda znamená, že už nemám co psát. Nejspíš bych chvíli mohla plkat blbosti, ale už ani ty mě nenapadaj. I když možná jo.
Až se konečně dokopu trošku pofackovat ten bordel tu, půjdu přepisovat. Jupí. Už jsem se k tomu nedostala nekřesťansky dlouho. Pro mě je utrpaní nic netvořit. Fakt, věřte mi. Já jsem hrozně tvůrčí člověk. Krom toho bych ráda psala, protože už nevím jak dlouho mám v hlavě námět na jednu andělskou povídku. No, to půjde teprve ve chvíli, kdy budu mít úplnej klid. Po návratu ze školy fakt nejsem schopná vyplodit právě to, co bych potřebovala.
No, nakonec se mi to povedlo i natáhnout, co? Tak se můžu rozloučit. Mějte se tu. Vaše
~Arvari~
Mimochodem, taky se vám stane, že blog.cz odmítá pořádně fungovat v Internet Exploreru? Já si musím každou chvíli pouštět Mozillu, abych sem vůbec něco hodila...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama