Zase ta blbá hlava

15. března 2008 v 13:13 | Arvari |  Milý deníčku...
Zvažuju skok z okna...

Dobře, uznávám, to neprojde. Protože do střešního okna bych se zaboha nevyškrábala. A jakékoliv jiné naše okno než střešní se, bohužel, nenachází víc jak metr něco nad zemí. Při svym štěstí bych si maximálně tak vymkla kotník...
Chtěla jsem dneska uklízet. Opravdu upřímně jsem se chtěla pustit do debordelizace svého mírně zabordelizovaného pokoje. Jenže díky bolesti hlavy na to můžu prostě a jednoduše zapomenout. No, uvidíme zítra. Nebo odpoledne. Nebo někdy v týdnu. Nebo až se mi zachce.
Nicméně i přes bolest hlavy mám podezřele dobrou náladu. Měla bych chuť sednout a psát a psát a psát... Jo, a musím poopravit něco ve své seminárce. Ksakru.
Mimochodem, má někdo z vás taky takové štěstí, že má rodiče, kterým jaksi nedochází, že velikonoční prázdniny sestávají z příštího čtvrtku a pátku? A když se to dozví, velice se na vás rozzlobí, protože jste už ZASE doma.
A ještě něco. Kdo z vás zítra taky vstává v pět ráno? Proč? Formule 1, první závod, Austrálie! Už se nemůžu dočkat. Mít finskou vlajku, vyvěsím ji z okna. A pokud ten chlap nevyhraje, tak... tak mě naštve. Hodně naštve...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama