Správně, oslava není...

19. prosince 2007 v 16:50 | Arvari |  Milý deníčku...
A vlastně ani letos žádná nebude.

Proč? Jedinej den, co by přicházel v úvahu, by byl dnešek, jenže dneska ta kámoška, u který se to má celý odehrávat, nemá čas, takže my všichni ostatní máme smůlu a dárečky si, stejně jako všichni, předáme v pátek ve škole.
Asi tak před hodinkou mi táta oznámil, že mám jít máme sehnat nějakej parfém k Vánocům. Jasně, já budu kupovat parfémy. Jak se znám, tak ten, co vyberu, se mámě zaručeně nebude líbit. Má to holt někdo štěstí. Asi se jí rovnou zeptám, jakej by chtěla, a požádám ji, aby se pak u stromečku tvářila překvapeně...
Taky jsem dneska ráno byla u zubaře. Nejspíš tam půjdu už jen jednou, koncem ledna. Pak budu mít všechny kazy opravený. Po ranním vrtání mě huba bolí ještě teď. Navíc jsem pak čekala na autobus, co měl jet patnáct minut po mém odchodu od zubařky, avšak měl desetiminutové zpoždění. No jen si to spočítejte. Chvíli jsem se v autobuse ohřála a pak jsem šla skoro deset minut pěšky do školy. Dorazila jsem v průběhu druhé hodiny a mozek se mi zahřál a zapnul až tak... Až tak doma.
Malinko mě teď pobolívá hlava. Jasně, měla bych si lehnout... Jenže mě se nechce. Takže zase půjdu ťukat do počítače... Mějte se hezky.
~Arvari~
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama