Dneska jsem byla doma

7. prosince 2007 v 14:30 | Arvari |  Milý deníčku...
Chtěli byste vědět proč?

Stručně a jasně. Včera jsem byla u toho zubaře. Trhali mi šestku zub. Úkon byl proveden někdy od půl sedmé. Kolem čtvrt na osm jsem vyplivla nějaký tampon co mi měl zastavit krvácení. Hodila jsem to do koše. A... a do hajzlu. Ta krev tekla pořád.
Zhruba v deset jsem se stále krvácející dásní šla spát. Vzbudila jsem se v jedenáct. Pusu jsem měla plnou sraženiny. Na rameni noční košile krev. Na polštáři krev. Jen trošku, ale stejně. Vstala jsem a vydala se do koupelny. Na tváři krev, jak jsem zjistila v zrcadle. Namáhavě jsem odstranila sraženinu, při čemž jsem vyplivala víc krve než Gene Simmons za celou svou kariéru. Pokusila jsem se krvácení zastavit ledovou vodou. Narvala jsem mezi stoličky kus papírového kapesníčku. Šla jsem si lehnout a doufala, že to přestane. Nepřestalo...
Postupně jsem v dásni obměnila po malých proužcích celý kapesníček. Nepomohlo to. Kolem třičtvrtě na jednu jsem samým zoufalstvím šla vzbudit matku. Bylo mi přikázáno, že (ač večer to zakazovala) si mám přímo na dáseň dát led a vzít si Ibalgin. Ještě štěstí, že hlídám, aby v mrazáku trochu ledu vždycky bylo, jinak bych asi byla... nahraná.
No, led to zastavil. Naštěstí. Když jsem to na předchozí rozkaz šla sdělit matce, řekla, že zítra (čili teď už dneska) se mám vyspat a nechodit do školy. Že to třídnímu nějak vysvětlí. Jenže my měi zrovna psát písemku. Z krevního oběhu. Ano, v tom je i srážlivost krve, o který jsem se názorně přesvědčila, že pořádně nefunguje, neboť jinak by se mi zajisté včas začal měnit rozpustný bílkovinný protrombin na nerozpustný vláknitý trombin a... No, necháme toho. Já to téma prostě UMĚLA! Zkusím se učitele zeptat, jestli mi nedá náhradní...
To bylo velmi stručné, co? Tak k dnešku.
Vzbudila jsem se asi o půl osmé. Chvíli jsem si četla Obraz Doriana Graye (to je Oscar Wilde, pro neznalé), chvíli koukala na televizi, surfovala po netu... A pak jsem UKLIDILA! Ale ne jen tak letem světem jako dřív. Já dokonce i utřela prach! Vlastně, ono tu ani moc bordelu kupodivu nebylo. Jen trošku udělat pořádek to chtělo. Jo, jasně. Už se začínám stydět.
Mno, a co teď? Asi konec výlevu, jak bych to viděla. Tak se mějte. Vaše
~Arvari~
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kitty kitty | E-mail | 7. prosince 2007 v 21:04 | Reagovat

Ale chuďacko malé...To sis měla hned dát zmrzku,aby se ti to krvácení zastavilo. ;o)

2 Arvari Arvari | E-mail | 7. prosince 2007 v 21:34 | Reagovat

kitty: Podotýkám, že zmrzku jsem měla někdy kolem půl osmý večer a nepomohla... XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama