Chachachá!

18. prosince 2007 v 16:29 | Arvari |  Milý deníčku...
Nezkoušela mě, nezkoušela!

Ano, přesně, mluvím o fyzice. Písemky sice opravené neměla (a do Vánoc mít nebude, nebudu mít zkažený svátky, juhů!), ale rozhodla se nezkoušet, leda by někdo šel dobrovolně. A byly jsme tam dvě, co ještě zkoušený nebyly. Dalších šest lidí buď chybělo, nebo si dopisovalo jinou písemku. Jedna holka se zkoušet dala, já viděla ten příklad a řekla jsem si, že tolik odvahy nemám. No, takže budu těsně po Vánocích, což pro mě znamená, že se budu muset učit jen asi o stránku jednoduché teorie navíc. Myslím, že tohle přežiju.
Mimochodem, od včerejška svítím! Teda, ne přímo já. Můj pokoj svítí. Znáte takový ty světelný lana? Tlustá gumová trubice s malejma žárovičkama uvnitř? Můj sen na vánoční (ale asi nejspíš celoroční) výzdobu pokoje. Včera mi tuhle věcičku táta přivezl z Makra. Jupí a juhů. Opravdu to vypadá moc hezky!
Nějak nemám další nápady co psát. Zítra možná nebudu přítomná, nejspíš máme s kámoškama oslavu jak Vánoc, tak narozenin jedný z nás (ne, já to nejsem). Ale nic z toho ještě není jistý, takže uvidím... No, kdyžtak tu beze mě ten den vydržte.
~Arvari~
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama