Kompletní debordelizace

11. listopadu 2007 v 15:32 | Arvari |  Milý deníčku...
To je něco jako růst chaosu geometrickou řadou.

Přiblížím situaci. V průběhu příštího týdne se bude u mě v pokoji malovat. To znamená, že musím uklidit komplet všechno, především neuvěřitelný a léta pěstovaný BORDEL v mé knihovně. To samo je práce na dva měsíce.
Takže. Dneska jsem popadla tašky z Hypernovy (na odpadky), nepotřebný kufr (na papíry do sběru) a pustila se do práce. Začala jsem tak kolem jedenácté, tak zvolna, naobědvala jsem se... Prostě pracovat jsem na tom mohla tak od půl jedné. Ve tři ještě zdaleka nebylo hotovo. Můj pokoj teď vypadá zhruba stejně jako předtím. Nebo že by spíš hůř? Kufr už je plný starých papírů. novinových výstřižků a podobného. A když pomyslím, že na mě ještě někde čeká hromada časopisů, která se mi onehdy do toho kufru ani nevešla...
Po menším nervovém zhroucení jsem se odebrala na internet. Ale ani tady prakticky nebudu, protože míním neustále odbíhat a uklízet a uklízet. Pořád na mě čeká jedna skříňka a hlavně ta pitomá knihovna. Budu muset rozhodnout, co ještě chci a co už ne. A blíží se den, kdy budu nucena přebrat a roztřídit tu hromadu cédéček, co tu mám. Ale to by asi šlo udělat až po malování. Doufám.
No, loučí se a uklízet jde vaše
~Arvari~
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama