Divadlo...

12. listopadu 2007 v 16:36 | Arvari |  Milý deníčku...
Mohlo to bejt i horší, no.

Musela jsem se účastnit jedné povinné školní akce. Anglicky hraného divadla v Pardubicích. Jednu velkou výhodu to mělo. Mohla jsem vstávat o hodinu později než obvykle. Chápete to? To je vs edm! V tu dobu obvykle vstávají všichni ostatní! Ano, mluvím o těch, co dneska vstávali o půl osmé nejdřív, ale vážně mi musíte kazit radost?
No, čekala jsem, že autobusy budou mít zpoždění. Ale že bude ve chvíli, kdy už měl být v půli cesty, teprve přijíždět... A když jsem se s patnáctiminutovým zpožděním přihnala do nádražní haly, zjistila jsem, že se všichni náramně baví nad hodinovým zpožděním rychlíku, kterým jsme měli jet. A zvažovalo se, že pojedeme tím, co měl jet ve třičtvrtě na sedm, ale když přiskočilo dalších dvacet minut, zvolili jsme osobák...
Přežila jsem cestu, přežila jsem následný sprint k divadlu, přežila jsem představení a sprint na vlak, který, jak se na nádraží ukázalo, měl pro změnu půl hodiny zpoždění. Jediné, co jsem vypozorovala, byla skutečnost, že místo toho, abych jako všechny naše princezničky zhnuseně obcházela kaluže, přímo se vyžívám v tom, že můžu jít přímo přes ně. Někdy ty Steely umejt musím, ne? No, tak jsem je umyla. A nechtěně jsem si poněkud okopala špičku. Mám sedřenou barvičku, politujte mě. Nebo spíš moje botky.
A ještě jsem zpátky v Hradci musela hnát do knihovny (kam stejně budu zase muset ve čtvrtek, neboť jsem doma nechala jednu knížku) a hezky jsem se proběhla po namrzlém kopečku, abych stihla autobus. Doma jsem si hezky dala jeden ze svých nových čajů. Je to jablko, pomeranč, máta, hřebíček a skořice (která je tam jediná cítit). Je to nějaká zimní směs.
Nezbývá než se zeptat, co mě ještě čeká. A rovnou si můžu odpovědět. Musím se nějakým způsoem naučit komplet celou vývojovou psychologii, naučit se fyziku a konečně vyklidit tu knihovnu. To ovšem jen tehdy, pokud se mi povede donutit matku, aby mi konečně přivezla krabice. No, asi bych se měla jít snažit. Takže se mějte.
~Arvari~
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 BBB BBB | 12. listopadu 2007 v 16:42 | Reagovat
2 Pinkí Pinkí | E-mail | 13. listopadu 2007 v 17:10 | Reagovat

já ti to řeknu takhle..nauč se chodit.. pak nebudeš mít okopaný steelky.. =D

3 Arvari Arvari | E-mail | 13. listopadu 2007 v 19:14 | Reagovat

Pinkí: Ale já UMÍM chodit! Jen jsem se blbě kopla botou o botu, když jsem zastavovala na přechodu... =(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama