Blbý vejlety!

3. listopadu 2007 v 23:39 |  Milý deníčku...
Už nikdy víc!

Nenávidím Ikeu a nenávidím dlouhý výlety do Prahy! Taky to jako slušný lidi nemůžou postavit někde poblíž Hradce...
No, celý dopoledne jsem měla peklo na zemi, když mi matka neustále opakovala, že musím být připravená NEJPOZDĚJI o půl jedenácté, kdy se pro nás staví její kolegyně se svou maminkou. Výsledek - třičtvrtě a po mamince ani kolegyni ani stopy. Jak... nečekané. Krom toho se u nás objevila babička. A přijede i zítra. Přesně ta babička, která mi neustále opakuje, že si mám uklidit v pokoji, protože 'jsi přeci holčička'.
Vyrazily jsme (babinec, blázinec) lehce před jedenáctou. Celou cestu jsem nevyndala sluchátka z uší. Po mírném bloudění a poté, co jsme již viděnou Ikeu ztratily (řekněte mi, jak někdo ztratí OBCHOĎÁK?!), jsme se přeci jen dostaly na parkoviště, odkud jsme vycházeli po dobrých deseti minutách hledání místa.
Ano, jely jsme za nábytkem, ale hned ze začátku jsme svou návštěvou nepoctily ty ukázkové pokojíčky, nýbrž toalety a poté i restauraci (člověku po hodině v autě vyhládne). Najedly jsme se, prošly Ikeu, pokoukaly se na již vybraný nábytek. Židle, které mi maminka v katalogu odsoudila jako ošklivé a staromódní si sama vybrala a já budu mít novou postel. Následně maminka usoudila, že nakoupíme jen doplňky, protože obchod jako Ikea prostě musí mít objednávky po internetu. Jak jsme zjistily doma, tak má, ale jen ve Švédsku a Dánsku. Poněkud z ruky, že?
Takže akční maminka sehnala dodávku a někdy v průběhu týdne si s tatínkem pojede pro stůl, židle a mně pro postel. A ještě dva plakáty na zeď.
Jinak, v tom obchodě bylo takové vedro, že nemoc se ze mě vypařila. A to jsem si myslela, že sauna je typická pro Finsko a ne Švédsko. No, spletla jsem se. Ale aspoň je mi už dobře...
Loučí se a dobrou noc přeje vaše snad uzdravená
~Arvari~
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kitty kitty | E-mail | 3. listopadu 2007 v 23:48 | Reagovat

Ale no tak,Ikea si to nezaslouží,abys ji tak nenáviděla!:D

Jee,ty seš holčička?To sem nevědělo...xD

Koukám,sluchátka jako poslední záchrana před zblázněním se...:)

Ehmm,jde to,fakt jde ztratit obchoďák...Taky se nám to už párkrát stalo,v Ově.

To by mě v životě nenapadlo,myslet si,že Ikea bude mít objednávky po netu..Ale tak hlavní je,že se to nakonec vyřešilo a budeš mít postel ;-)

No a jak po tom,co tě Ikea vyléčila ji ještě můžeš nenávidět?!Hezky se jí omluv! :D

2 Arvari Arvari | E-mail | 3. listopadu 2007 v 23:58 | Reagovat

kitty: Dobře, omlouvám se Ikee... =D

3 Andillek Andillek | 7. listopadu 2007 v 11:02 | Reagovat

Neomlouvej, jsou to Švédi! XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama