Zas tu je nějak málo článků

16. června 2007 v 18:45 | Arvari |  Milý deníčku...
No, na to, kolikátýho je, teda každopádně.

Řeknu vám to rovnou. Nač chodit kolem horké kaše. To je přece úplně k ničemu, že. Nakonec stejně musíte říct, co chcete, protože se to od vás očekává. Nebo proto, že vás lidi donutí... No jo, nepřepisovala jsem.
Ta povídka, co bych vám sem chtěla brzo dát, má v mým sešitě formátu A4 pět stránek. Kdo někdy viděl moje písmo, dá mi za pravdu, že to je těžký i přečíst, natožpak přepsat. Otevřela jsem sešit. Otevřela jsem textový editor. Začala jsem. Poctivě jsem přepsala dva odstavce. Zavřela jsem sešit. Uložila jsem dokument. Zavřela jsem textový editor.
Toliko k mému pokusu o přenesení povídky do počítače. Teď si počkejte, až budu mít zase čas. Momentálně se totiž musím učit, abych si vybojovala dvojku z chemie a trojku z biologie. Fuj, to skoro nezní ani jako já, když říkám, že si chci vybojovat lepší známku. Ale stejně věřím, že mě pochopíte. A že si počkáte, až se příští čtvrtek uzavře klasifikace. I když já budu mít nejspíš klid už v úterý odpoledne. Tak uvidíme, jak budu mít náladu spíš na přepisování vážný povídky nebo na sebevraždu. Prostě mějte se mnou trpělivost. Prosím.
Dneska večer si plánuju udělat literární seanci sama se sebou. Budu psát, až se mi bude od pera kouřit. Na jednu povídku už námět mám, na další se vymyslí velmi rychle. Já si věřím. Po kratším období krize mě zase dostihlo těch pár dní, kdy mě napadají další a další náměty. Smůla, že je to v tu nejhorší možnou dobu. Ale už příští čtvrtek...
No nic, zase jsem se malinko rozepsala. Pro tuto chvíli končím. Zatím se tu mějte.
Arvari
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 TeenSpirit TeenSpirit | Web | 17. června 2007 v 20:24 | Reagovat

to znám..nejlepší nápady přijdou vždycky v nejhorší dobu...

2 Arvari Arvari | E-mail | 18. června 2007 v 18:51 | Reagovat

Teeňátko: A u mě je to železným pravidlem...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama