No páni...

8. května 2007 v 19:07 | Arvari |  Milý deníčku...
Že bych si zase našla čas?

Sama tomu nemůžu uvěřit. Mám končit až za hodinu a pět minut (takže skončím za hodinu a půl - jak taky jinak) a už mám čas sem něco napsat! To se rovná skoro zázraku!
Řeknu to asi takhle - skoro stejnej článek jsem psala už před patnácti minutama, ale jaksi se mi... no, prostě a jednoduše se mi ten zkurvenej šmejd smazal, no.
Každopádně očekávám, že dneska se konečně dostanu k tomu, abych svou přítomností poctila vaše blogy. Musím je ovšem nejdřív najít nebo se k nim nějak proklikat... No, vzhůru do bitvy s internetovými vyhledávači!
Dneska byl úsěšnej den. Dopsala jsem jednu povídku, kterou jsem začala včera večer. Brzo asi sednu nad přepisováním a uvidím, jestli vám ji sem hodím. Záleží na tom, co mi řeknou lidi, co ji budou číst jako první. Hodím ji sem podle toho, jak moc bude dobrá a vhodná pro pozdější využití. Zkrátka - když bude dobrá až moc, nic mě nedonutí, abych ji sem dala. Ale pokud se tak přece jen rozhodnu, nečekejte ode mě žádnej přehnanej optimismus - bude se držet zaběhnutých depresivních témat.
Něco mi můj dnešní den přeci jen zkazilo. Musela jsem UKLÍZET. Ano, to je taková ta ošklivá věc, při který se vezmou všechny ty možný papírky, co se válej po zemi vašeho pokoje, uspořádaj se papíry... No, hezký to není. Ne, nedělala jsem to z vlastní vůle. Byla jsem donucena sprostým vydíráním. Svých rodičů, koho taky jiného, že. Kdyby záleželo na mě, nechám úklid na okamžik, kdy bych se už nedostala od dveří k posteli. A teď tam toho místa bylo ještě dost a dost.
No, tohle byl zase jednou jeden nicneříkající a naprosto nezáživnej článek. Předpokládám, že na to jste si ale už dávno zvykli. A nečekejte, že se změním.
Mějte se hezky
Vaše drahá Arvari
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama