Škyt, škyt, škyt

28. března 2007 v 17:58 | Arvari |  Aktuální myšlenka
To na mě asi někdo myslí, co?

Tak se to říká, ne? Když máte škytavku, někdo na vás myslí. Ale já si někdy říkám, kdo by na mě vlastně měl myslet? Komu na mně záleží natolik, aby si na mě vzpomněl?
Ano, zase depkařím. A ani si nedokážete představit, jak mě to točí. Na jedný straně je to docela dobrý pro tvůrčí proces, když mám depku, vždycky se mi podaří vymyslet něco naprosto ujetýho a skvělýho, ale na druhou stranu mě už nebaví bejt pořád smutná...
Ne, já nejsem až tak smutnej člověk. Netrpím depkama tak často, jako jiný. Umím se dokonce i smát, hodně smát, když mám dobrou náladu. Ale teď ji bohužel nemám. A přemýšlím o tom, kdo si na mě asi tak přes den vzpomene. Je jen pár lidí, o kterejch vím, že to udělaj. Ostatním jsem ukradená, spolužáci si občas ani nevšimnou, že nejsem ve škole. Ano, štve mě to. Dochází mi, že nemám skoro žádný přátele. Ale zase asi můžu bejt ráda, že mám vůbec nějaký.
A navíc - mám SKVĚLÝ přátele. Kolik těch naoko oblíbenejch holek, který kolem sebe věčně maj bandu uhihňanejch kamarádek, může říct, že se na ně jejich přátelé nevykašlou ani když jim bude nejhůř? Já doufám, že to říct můžu. Ne, já VÍM, že to můžu říct. JÁ mám lidi, který bych snad mohla vzbudit uprostřed noci, kdyby to bylo nutný, aniž by mě poslali na místa, o kterých před dvaadvacátou hodinou není možno psát.
Dobře, nálada se pomalu lepší. Další šílenej tok myšlenek za mnou...
Děkuji vám za pozornost, loučím se.
Arvari
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pinkisek Pinkisek | E-mail | 21. května 2007 v 19:42 | Reagovat

ehem..to jsem na tebe asi myslela já.. :D

2 metal.child metal.child | 25. prosince 2007 v 13:28 | Reagovat

to me uplne dojalo :'(

ani nevim proc

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama